ابعاد بدنه گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ فاش شد

ابعاد بدنه گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ (+Samsung Galaxy Note 10) پیش از رونمایی آن فاش شد. بر اساس آن به اندازه صفحه نمایش گلکسی نوت ۱۰ پلاس سامسونگ نیز پی بردیم.

با نزدیک شدن به رویداد رونمایی سامسونگ گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس در روز هفتم مرداد، اطلاعات بیشتری درباره این گوشی های هوشمند به دست می‌آوریم. چند روز قبل رندر رسمی سامسونگ گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس منتشر شد تا به طور کامل به سبک طراحی این دو گوشی پی ببریم.

بر اساس اطلاعات تازه فاش شده توسط FCC، به ابعاد ابعاد بدنه گلکسی نوت 10 پلاس پی برده‌ایم. اندازه بدنه 162.5 در 77.6 میلی‌متر بوده و ضخامت آن مشخص نیست. این بدنه از وجود صفحه نمایشی 6.7 اینچی در مدل پلاس پرچمدار آتی سری Note خبر می‌دهد.

ابعاد بدنه گلکسی نوت 10 پلاس

گلکسی نوت 10 پلاس تقریبا هم‌اندازه با سامسونگ گلکسی اس 10 5G است. نحوه قرارگیری دوربین اصلی و سلفی جزو مهم‌ترین تفاوت‌های این دو گوشی هم‌اندازه به شمار می‌روند. در پرچمدار سری Note، برخلاف اولین گوشی 5G سامسونگ دوربین سلفی تک سنسور بوده و در نیمه لبه بالایی نمایشگر قرار گرفته است. روی پنل پشتی نیز دوربین اصلی به جای حالت افقی، به صورت عمودی در گوشه بالا و سمت چپ قرار دارد.

ابعاد بدنه گلکسی نوت 10 پلاس